CO JE SOMAVEDIC A JAK FUNGUJE


SOMAVEDIC je navržen na principu řízeného uvolňování nízkoenergetického elektromagnetického pole (vlnová charakteristika) buzeného geometricky uspořádaným rozmístěním několika druhů minerálů s různým stupněm intersticiálních příměsí na bázi SiO2, kolem křišťálu. Elektromagnetické buzení je zabezpečeno měděnými a stříbrnými pásky, přiléhajícími na rozmístěné minerály se specifickými vlastnostmi krystalické mřížky.

Může vám pomoci od následujících potížíbolesti hlavy, nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost, únavový syndrom, vyčerpání, či neschopnost vydržet u práce, spánkové potíže, slabost při ranním vstávání, bolesti zad, choroby páteře, revmatické potíže, ztuhlé svaly a celkové vnitřní napětí, nervové poruchy trávicí potíže, chronický katar hrdla a žaludku, srdeční choroby, neutralizuje působení nadbytečných volných radikálů.


OKOLNÍ VLIVY PŮSOBÍCÍ NA ORGANISMUS


CO JE ELEKTROSMOG? (EMF)

Elektrosmog (EMF) je elektromagnetické záření, které vychází z vysokonapěťových vedení, vysílačů mobilního signálu, chytrých telefonů, wi-fi routerů, počítačů, bluetooth zařízení, televizorů, dětských chůviček, mikrovlnek, indukčních desek a z řady dalších přístrojů. Je vědecky dokázáno, že elektrosmog vyvolává v buňkách lidského těla škodlivé oxidační procesy, KTERÉ JSOU ZPŮSOBENÉ VOLNÝMI RADIKÁLY, jež mají negativní vliv na zdraví a jsou považovány za příčinu stárnutí. SOMAVEDIC spolehlivě eliminuje negativní vliv těchto energetických sítí, které na nás působí prakticky 24 hodin denně.

VIRY, PLÍSNĚ, BAKTERIE

Při správné kombinaci nízkoenergetického, elektromagnetického pole (vlnová charakteristika) buzeného geometricky uspořádaným rozmístěním několika druhů minerálů s různým stupněm intersticiálních příměsí na bázi SiO2, kolem křišťálu. Elektromagnetické buzení je zabezpečeno měděnými a stříbrnými pásky, přiléhajícími na rozmístěné minerály se specifickými vlastnostmi krystalické mřížky, které pomáhá likvidaci virů, plísní, bakterií a parazitů.

GEOBIOLOGICKÉ ZLOMY


Jedná se o zemské paprsky, podzemní vodní žíly, drcené zóny a poruchy, které vykazují měřitelné odchylky od přírodních magnetických polí Země. Výsledkem je, že máme problémy s usínáním, noční můry, bolesti hlavy a bolesti zad, často se probouzíme a ráno se cítíme unavení. Když se takové geobiologické zlomy shodují s technickými instalacemi, jako jsou stožáry mobilních telefonů a elektronika, je náš imunitní systém oslaben a lze pozorovat negativní vliv na zdraví.

SIMPLY SOMAVEDIC

Při vývoji nových produktů, vycházíme z výsledků výzkumu a vývoje. S přihlédnutím k historickým zkušenostem a referencí od našich dlouhodobých uživatelů. Zároveň klademe důraz na civilizační problémy, které dokážeme eliminovat nebo tlumit. Ochráníme vaše tělo od nebezpečných látek, které způsobují civilizační onemocnění a postaráme se o to, abyste se pravidelně probouzeli s úsměvem na rtech a dobrou náladou. Vybrat si je SIMPLY. SOMAVEDIC je THE BEST.


STRUKTUROVANÁ VODA SOMAVEDIC 


Využijte potenciál SOMAVEDIC naplno, máme pro Vás tip, který se nám osvědčil u naprosté většiny uživatelů SOMAVEDIC. V prvních dnech až týdnech je potřeba projít detoxikací těla, v které hrají klíčovou roli ledviny.

PROČ JSOU LEDVINY DŮLEŽITÉ? Ledviny jsou odpovědné za energetický potenciál, ovládají strachy a deprese. Ovládají také játra a slezinu, mají tak vliv na tlak, trávení, imunitní systém atd.

CO SE STANE PO ZAPNUTÍ SOMAVEDIC? Po zapnutí SOMAVEDIC začne v našem organismu docházet k likvidaci nežádoucích baktérií, virů, plísní a parazitů. Zároveň dochází i k eliminaci těžkých kovů. Vzniká tak toxický odpad, který je potřeba dostat co nejdříve z těla ven. Z tohoto důvodu je NEZBYTNĚ NUTNÉ pít hodně čisté vody, aby lymfa mohla vše řádně odplavovat, počáteční detoxikační příznaky nebyly příliš intenzivní, nebrzdily se regenerační procesy a Somavedic mohl vykonávat svojí práci.

JAK JEDNODUŠE NASTARTOVAT LEDVINY KAŽDÝ DEN? Postavte si na noc 1,5l neperlivé vody k zapnutému SOMAVEDIC (ideálně sklo nebo PET láhev). Hned, jak ráno vstanete, vypijte nalačno 2-3 dcl této vody s citrónem. Vodu neohřívejte ani neochlazujte ledem, ideální je pokojová teplota. Zbytek láhve dopijte během dne a další dny tento postup opakujte. Pokud pijete kávu nebo alkohol, je potřeba množství vypité čisté vody ještě navýšit.

JAKÝ TO BUDE MÍT EFEKT? Detoxikace tímto způsobem proběhne mnohem rychleji, účinněji a zmírní se, či dokonce zcela vymizí, nepříjemné detoxikační příznaky.

www.wasserkristall.ch


SLUŽBY


SPOLEHLIVOST


CERTIFIKACE


ZÁRUKA


DOPRAVA


POJIŠTĚNÍ NÁHLÉHO POŠKOZENÍ


GARANCE VRÁCENÍ PENĚZVYBRAT VHODNÝ MODEL JE TAK SNADNÉ


HARMONIE

MODEL HARMONIE JE IDEÁLNÍ POMOCNÍK DO MÉNĚ ZATÍŽENÝCH MÍST. Tento model je úspěšně využíván v místech, kde je potřeba harmonizovat menší prostor bytů  a domů s malou zátěží elektrosmogu. Model HARMONIE je kompatibilní s nabízeným příslušenstvím. Neutralizuje : geobiologické zlomy, viry, bakterie, parazity, plísně. Vhodné umístění : chaty, chalupy a jednogenerační domy, nemovitosti na venkově  bez větší zátěže elektrosmogu (EMF). Jádro : drahokamy a polodrahokamy, zlato, stříbro, palladium, platina, měď, zinek. Korpus : ručně foukané křišťálové sklo (pískované). HARMONIE působí v okruhu 30 metrů od přístroje všemi směry, spotřebuje přitom  minimum elektrické energie - cca 1 kWh/měsíc. Možnost nákupu formou splátek. Možnost dárkového balení - přidejte jako novou položku v příslušenství do nákupního koše.

7,260.00 Kč

TRAVELER, model na cesty

MODEL TRAVELER* SLOUŽÍ JAKO IDEÁLNÍ POMOCNÍK NA CESTÁCH. Díky jeho velikosti je vhodný ke každodennímu použití na pracovních cestách, ale i ve volném čase. Model TRAVELER je kompatibilní s nabízeným příslušenstvím. Neutralizuje : EMF, geobiologické zlomy, volné radikály, viry, bakterie, parazity, plísně Vhodné umístění : automobily, hotelové pokoje, byty, domy, sdílené kanceláře ve městech,  kavárny a restaurace. Jádro : drahokamy a polodrahokamy, zlato, stříbro, palladium, platina, měď, zinek. Korpus : ručně foukané křišťálové uranové sklo (pískované). * původní název Medic Uran Mini TRAVELER působí v okruhu 30 metrů od přístroje všemi směry, spotřebuje přitom minimum elektrické energie - cca 1 kWh/měsíc. CERTIFIKACE: IGEF (Německo) Možnost nákupu formou splátek. Možnost dárkového balení - přidejte jako novou položku v příslušenství do nákupního koše.

9,680.00 Kč

MEDIC, základní model

MODEL MEDIC JE PEVNÝM ZÁKLADEM STANDARDNÍ ŘADY A JEHO POUŽITÍ JE VELICE UNIVERZÁLNÍ. Tento model je úspěšně využíván v místech, kde je potřeba harmonizovat prostor intenzivněji. Dokáže si poradit i s těžšími zátěžemi ve městech. Model MEDIC je kompatibilní s nabízeným  příslušenstvím. Neutralizuje : EMF, geobiologické zlomy, volné radikály, viry, bakterie, parazity, plísně. Vhodné umístění : rodinné domy a byty ve městech, nemocnice, rehabilitační centra,  kanceláře, menší obchody atd. Jádro : drahokamy a polodrahokamy, zlato, stříbro, palladium, platina, měď, zinek. Korpus : ručně foukané křišťálové sklo (pískované). MEDIC působí v okruhu 30 metrů od přístroje všemi směry,  spotřebuje přitom minimum elektrické energie - cca 1 kWh/měsíc. Možnost nákupu formou splátek. Možnost dárkového balení - přidejte jako novou položku v příslušenství do nákupního koše.

12,100.00 Kč

RUBÍN, doplňkový model

MODEL RUBÍN JE ZAMĚŘEN NA PODPORU VZTAHŮ V NEJŠIRŠÍM SLOVA SMYSLU. Záměrem bylo vytvořit model, který bude podporovat láskyplnost a otevírat srdce.  Pomáhá také v duchovním růstu. RUBÍN doporučujeme jako doplněk k modelům MEDIC, SKY, URAN, AMBER, GOLD a KOBALT. Neutralizuje : EMF, geobiologické zlomy, volné radikály, viry, bakterie, parazity, plísně. Vhodné umístění : všude, kde je třeba "otevírat srdce", rodinné a bytové domy, rehabilitační centra, duchovní centra, meditační místnosti atd. Jádro : drahokamy a polodrahokamy, zlato, stříbro, palladium, platina, měď, zinek. Korpus : ručně foukaný křišťál s příměsí rubínu (pískovaný). RUBÍN působí v okruhu 30 metrů od přístroje všemi směry, spotřebuje přitom minimum  elektrické energie - cca 1 kWh/měsíc. Možnost nákupu formou splátek. Možnost dárkového balení - přidejte jako novou položku v příslušenství do nákupního koše.

14,520.00 Kč

KOBALT, doplňkový model

MODEL KOBALT JE URČEN JAKO DOPLNĚK PRO PODPORU PSYCHIKY, INTUICE A KONCENTRACE. Pomáhá také při hledání cesty z různých depresivních stavů a psychických poruch. KOBALT doporučujeme jako doplněk k modelům MEDIC, SKY, URAN, AMBER, GOLD a RUBÍN. Neutralizuje : EMF, geobiologické zlomy, volné radikály, viry, bakterie, parazity, plísně. Vhodné umístění : všude, kde je třeba pracovat s psychickou rovnováhou - rodinné a bytové  domy, ordinace, léčebné lázně, kancelářské prostory, obchody atd. Jádro : drahokamy a polodrahokamy, zlato, stříbro, palladium, platina, měď, zinek. Korpus : ručně foukaný křišťál s příměsí kobaltu (pískovaný). KOBALT působí v okruhu 30 metrů od přístroje všemi směry, spotřebuje přitom minimum  elektrické energie - cca 1 kWh/měsíc. Možnost nákupu formou splátek. Možnost dárkového balení - přidejte jako novou položku v příslušenství do nákupního koše.

14,520.00 Kč

URAN, nejprodávanější model

MODEL URAN SE STAL NEJPRODÁVANĚJŠÍM MODELEM V LETECH 2018 - 2019. Díky své univerzálnosti se hodí do prostor s větším elektromagnetickým zatížením.   Úprava vody je samozřejmostí. Model URAN je kompatibilní s nabízeným příslušenstvím. Neutralizuje : EMF, geobiologické zlomy, volné radikály, viry, bakterie, parazity, plísně. Vhodné umístění : rodinné domy a byty s vyšším elektromagnetickým zatížením.  Kanceláře s větším počtem osob, biorezonanční centra, kliniky, školy. Jádro : drahokamy a polodrahokamy, zlato, stříbro, palladium, platina, měď, zinek. Korpus : ručně foukané křišťálové uranové sklo (pískované). URAN působí v okruhu 30 metrů od přístroje všemi směry, spotřebuje přitom minimum  elektrické energie - cca 1 kWh/měsíc. Certifikace: IGEF (Německo), Bion (Slovinsko). Možnost nákupu formou splátek. Možnost dárkového balení - přidejte jako novou položku v příslušenství do nákupního koše.

17,000.00 Kč

AMBER - HONEY

MODEL AMBER HONEY JE NEJVÝKONNĚJŠÍ A NEJUNIVERZÁLNĚJŠÍ STANDARDNĚ NABÍZENÝ SOMAVEDIC. Výkon je více jak 4x vyšší než u modelu URAN. S přehledem si poradí prakticky s jakýmkoli zatížením. Samozřejmostí u tohoto modelu je i harmonizace vody.  Tento model si získal věrné klienty prakticky okamžitě. Model AMBER HONEY je kompatibilní s nabízeným příslušenstvím. Neutralizuje : EMF, geobiologické zlomy, volné radikály, viry, bakterie, parazity, plísně. Vhodné umístění : rodinné a bytové domy ve městech, prostory s velkou frekvencí osob (obchody, hotely, konferenční sály, nemocnice, léčebné lázně), elektromobily. Jádro : drahokamy a polodrahokamy, zlato, stříbro, palladium, platina, měď, zinek. Korpus : ručně foukaný korpus* z jantarového skla, uvnitř potažený stříbrem. * Korpus je vyráběn ve dvou barevných odstínech - medový (honey) a šampaň (champagne). AMBER HONEY působí v okruhu 30 metrů od přístroje všemi směry, spotřebuje přitom minimum elektrické energie - cca 1 kWh/měsíc. Certifikace : IGEF (Německo) Možnost nákupu formou splátek. Možnost dárkového balení - přidejte jako novou položku v příslušenství do nákupního koše.

48,400.00 Kč

AMBER - CHAMPAGNE

MODEL AMBER CHAMPAGNE JE NEJVÝKONNĚJŠÍ A NEJUNIVERZÁLNĚJŠÍ  STANDARDNĚ NABÍZENÝ SOMAVEDIC. Výkon je více jak 4x vyšší než u modelu URAN. S přehledem si poradí prakticky s jakýmkoli  zatížením. Samozřejmostí u tohoto modelu je i harmonizace vody. Tento model si získal věrné klienty prakticky okamžitě. Model AMBER CHAMPAGNE   je kompatibilní s nabízeným příslušenstvím. Neutralizuje : EMF, geobiologické zlomy, volné radikály, viry, bakterie, parazity, plísně. Vhodné umístění : rodinné a bytové domy ve městech, prostory s velkou frekvencí osob  (obchody, hotely, konferenční sály, nemocnice, léčebné lázně), elektromobily. Jádro : drahokamy a polodrahokamy, zlato, stříbro, palladium, platina, měď, zinek. Korpus : ručně foukaný korpus* z jantarového skla, uvnitř potažený stříbrem. * Korpus je vyráběn ve dvou barevných odstínech - medový (honey) a šampaň (champagne). AMBER CHAMPAGNE působí v okruhu 30 metrů od přístroje všemi směry, spotřebuje přitom  minimum elektrické energie - cca 1 kWh/měsíc. Certifikace : IGEF (Německo) Možnost nákupu formou splátek. Možnost dárkového balení - přidejte jako novou položku v příslušenství do nákupního koše.

48,400.00 Kč

  PŘÍSLUŠENSTVÍ


  PYRAMIDA

  Pyramida je dnes jedním z energetických násobičů, které zesilují účinky produktů SOMAVEDIC. Velikost 100 x 100 x 100 mm.

  2,500.00 Kč

  SOMAVEDIC exkluzivní dárkové balení

  Připravte pro své nejbližší neočekávaný zážitek při rozbalování svého vysněného  SOMAVEDIC . Nechte ho zabalit do našeho exkluzivního balení, které se skládá z šedé krabice v historickém stylu, ve kterém najdete SOMAVEDIC uložený v tylovém lůžku. To vše zavázané fialovou mašlí, která vystihuje nejlépe naší srdečnost, včetně unikátního věnování.

  900.00 Kč

  SOMAVEDIC PORTABLE

  Klíčenka slouží jako mobilní ochrana. Klíčenku položte přes noc k SOMAVEDIC a nabijte. Noste přes den při sobě a večer opět dejte nabít. Vydrž je velmi individuální podle zátěže okolí (ve městě velikosti Prahy cca 1 den). Materiál: křišťálové sklo a kov

  484.00 Kč

  PŘÍVĚŠEK NA KRK

  Přívěšek slouží jako mobilní ochrana. Přívěšek položte přes noc na Somavedic a nabijte. Noste přes den na krku a večer opět dejte nabít. Vydrž je velmi individuální podle zátěže okolí (ve městě velikosti Prahy cca 1 den). Dodáváme bez šňůrky. Materiál: křišťálové sklo a kovové očko

  484.00 Kč

  BUTTON

  Button slouží jako mobilní ochrana do kapsy. Přes noc Button položte vedle Somavedicu nebo na něj a nabijte. Noste přes den v kapse a večer opět dejte nabít. Dle našich zkušeností Vás Button během dne "podrží" i v přelidněném prostoru nebo v centru města. Materiál : ručně lisované, broušené a pískované křišťálové uranové plné sklo + saténový obal Velikost : 34 x 18 mm

  1,210.00 Kč

  TEST VOLNÝCH RADIKÁLŮ

  Přebytek volných radikálů (oxidační stres) je spojován s mnohými civilizačními chorobami včetně těch nejzávažnějších. Somavedic dokáže volné radikály eliminovat. Testem volných radikálů (z moči) si můžete osobně ověřit funkčnost Somavedicu. Osvědčil se nám jednoduchý postup. V den zakoupení Somavedicu a testovacích proužků udělejte první test ještě před zapnutím Somavedicu. Následující den ráno udělejte další test hned jak vstanete. Během spánku je potřeba být v blízkosti rozsvíceného Somavedicu (do 30m). Balení obsahuje 3 testovací proužky

  500.00 Kč