Nastartujte tělo hned po ránu! 

19.05.2021

Jaký to bude mít efekt?

Detoxikace doporučeným způsobem proběhne mnohem rychleji, účinněji a zmírní se, či dokonce zcela vymizí, nepříjemné detoxikační příznaky.

Proč jsou ledviny důležité?

Ledviny jsou odpovědné za energetický potenciál, ovládají strachy a deprese. Ovládají také játra a slezinu, mají tak vliv na tlak, trávení, imunitní systém atd.

Jak jednoduše nastartovat ledviny každý den?

Postavte si na noc 1,5l neperlivé vody k zapnutému Somavedicu (ideálně sklo nebo PET láhev). Hned, jak ráno vstanete, vypijte nalačno 2-3dcl této vody s citrónem. Vodu neohřívejte ani neochlazujte ledem, ideální je pokojová teplota. Zbytek láhve dopijte během dne a další dny tento postup opakujte. Pokud pijete kávu nebo alkohol, je potřeba množství vypité čisté vody ještě navýšit.

Co se stane po zapnutí SOMAVEDIC?

Po zapnutí Somavedicu začne v našem organismu docházet k likvidaci nežádoucích baktérií, virů, plísní a parazitů. Zároveň dochází i k eliminaci těžkých kovů. Vzniká tak toxický odpad, který je potřeba dostat co nejdříve z těla ven. Z tohoto důvodu je NEZBYTNĚ NUTNÉ pít hodně čisté vody, aby lymfa mohla vše řádně odplavovat, počáteční detoxikační příznaky nebyly příliš intenzivní, nebrzdily se regenerační procesy a SOMAVEDIC mohl vykonávat svojí práci.

Chcete vědět víc? Přihlaste se k našemu newsletteru.