Volné radikály a jejich nadbytek v těle. 

25.01.2021

Volné radikály jsou v posledních letech vyhledávaným tématem, neboť jsou považovány za příčinu vzniku nejrůznějších nemocí a způsobují třeba i předčasné stárnutí organismu. V ochraně proti volným radikálům vám mohou pomoci přístroje Somavedic. Podívejte se blíže na srovnání jejich účinků.

Co jsou vlastně volné radikály? Představte si například jablko, které když rozkrojíte, tak po několika minutách na povrchu zoxiduje a zhnědne. Podobné procesy se díky nadbytku volných radikálů odehrávají i v našem těle, jen netrvají minuty, ale léta

Volné radikály jsou atomy nebo skupiny atomů s nepárovými elektrony. Tyto elektrony ale chtějí být v páru, a tak se navazují na další atomy, kterým berou jejich elektrony. Tím se spouští řetězová reakce vytváření volných radikálů. Jejich vzniku se nedá zabránit, neboť jsou výsledkem tvorby kyslíku, který je pro náš organismus nezbytný. Do určité míry nejsou pro tělo škodlivé, podstatné jsou například pro tvorbu imunitního systému

V dnešní době ale čelíme vnějším vlivům, které mnohonásobně vznik volných radikálů zvyšují a člověk se jim neumí bránit. Znečištěné životní prostředí, pesticidy, radiace, průmyslová rozpouštědla, cigaretový kouř, drogy a alkohol jsou některé z nich. Přílišné množství volných radikálů v těle poškozuje buňky, které k životu potřebují kyslík. Mutace a ničení buněk je později příčinou mnoha onemocnění jako jsou záněty, nádory a kožní onemocnění, způsobují také předčasné stárnutí.

S procesy v těle způsobenými volnými radikály vám pomůže Somavedic. Přístroj zbavuje organismus volných radikálů už během jedné noci. Přesvědčit se o tom může každý díky testu na volné radikály, který nabízíme v příslušenství e-shopu. Naši klienti si test udělali předtím, než si přístroj doma zapojili a následně po první noci. Výsledek vždy dokázal jasný úbytek volných radikálů po zapojení přístroje.

Jak Somavedic funguje?

Jádro Somavedicu je tvořeno konkrétním množstvím minerálů ve specifické konfiguraci, jež vytváří energii. Tato konfigurace v kombinaci s drahými kovy a připojením do elektřiny dokáže ovlivňovat své okolí a tím mimo jiné eliminovat nadbytečné množství volných radikálů na buněčné úrovni, tedy v lidském organismu. Na tomto principu dochází k dlouhodobému rušení vlivu negativních vibrací a k nastolení harmonického prostředí pro náš spokojený a zdravý život plný energie.

Modely Somavedicu mají různou sílu působení podle zatíženosti prostoru, do kterého chcete přístroj pořídit. Různá je také síla působení na volné radikály v těle. Pro výběr vhodného přístroje podle vašich potřeb jsme připravili srovnávací tabulku.