Žít lepší život. Jak vám SOMAVEDIC pomůže s regenerací vašeho těla a mysli.

23.12.2020

Naše životní prostředí je v současnosti protkané hustou sítí záření. U wi-fi si množství signálů snadno ověříme na mobilu, ale zdrojů technicky generovaných záření je mnohem více a jejich neblahý vliv na naše zdraví bývá stále častějším tématem. Řešením by bylo odstěhovat se na samotu u lesa, ale to bohužel není pro většinu z nás možné. S přístrojem Somavedic můžete bydlet kdekoliv, vaše prostředí bude harmonizované i uprostřed velkoměsta.

Kromě elektromagnetického záření, kumulujícího se ve městech, si Somavedic umí poradit také s geobiologickými zlomy, jež vytváří sama příroda. Přístroj dokonce neutralizuje volné radikály a v jeho blízkosti se pitná voda mění na strukturovanou. Pitným režimem s touto "živou" vodou v těle vyvolává rychlejší a účinnější detoxikaci.

Somavedic vyrábí česká firma z Lovosic. Za jejím vznikem stojí Ivan Rybjanský, který si před 15 lety prošel velkými zdravotními problémy. Na základě těchto událostí se rozhodl spojit své zkušenosti ze studií matematiky a fyziky a propojit je s alternativní medicínou.

Jak vlastně Somavedic funguje?

Přístroj je navržen na principu řízeného uvolňování nízkoenergetického elektromagnetického pole (frekvencí) buzeného geometricky rozmístěnými minerály. K řízenému uvolňování energie dochází díky měděným a stříbrným páskům, přiléhajícím na rozmístěné minerály. Unikátní technologie v sobě snoubí poznatky kvantové fyziky a starých nauk. Generuje záporné ionty k eliminaci volných radikálů ve svém okolí, až do vzdálenosti 30 metrů, ve kterých působí na biodynamické tělo člověka.

Využití energie z přírody není v našem světě novinkou, tajemná síla kamenů lákala lidstvo odjakživa. S pomocí kamenů člověk rozdělal první oheň. Uhlí znamenalo revoluci ve vytápění, kovy získávané z hornin změnily svět. Uranová hornina pohání elektrickou energií celé národy a má potenciál je i zničit. Zakladatel Somavedicu přišel na to, jak s pomocí energie kamenů vytvořit lidem prostor pro regeneraci těla i mysli.


Dva měsíce procesu harmonizace

Pozitivní změnu podpoříme dodržováním pitného režimu. Pro náš organismus je nejlepší, když mu dáváme strukturovanou, tzv. živou vodu. Příležitostně ji můžeme získat v horské studánce, pravidelně ale k těmto zdrojům vody nemá většina z nás přístup. Některé modely Somavedic dokážou strukturovat jakoukoliv vodu. Je jedno, zda je kohoutková nebo balená. Vodu stačí umístit na 20 minut k Somavedicu a ten se postará o zbytek. Naším doporučením je vypít sklenici vody s citronem ihned po probuzení a po zbytek dne dodržovat pitný režim.

Po zapnutí Somavedicu se zlepší kvalita vaší vody a následně přijde detoxikace těla. Snižuje se množství volných radikálů v těle, zvyšuje se kvalita spánku a tím také množství energie. Tento proces má pozitivní dopad na imunitu. Člověk je bdělý, s větší bdělostí přichází lepší rozhodnutí a tím také kvalitnější život. Uživatelé Somavedicu popisují například zmizení chronické bolesti zad, zlepšení soustředěnosti, odeznění migrén a podrážděného žaludku. Nic ale nepřijde ze dne na den, proces harmonizace trvá až dva měsíce.

Somavedic vyrábíme v rozdílných provedeních podle úrovně intenzity přístroje, jeho umístění a funkce. Vyzkoušejte Somavedic a jeho účinky i vy. Kromě záruky 5 let vám nabízíme i zkušební dobu 2 měsíce, během které můžete přístroj vrátit bez udání důvodů.