Společnost SIMPLY SOMAVEDIC s.r.o., má za úkol etablování, rozvoj a zastoupení celosvětové obchodní sítě. Zároveň je našim cílem, aby každý člověk měl možnost, zažít unikátnost a jedinečnost českého výrobku SOMAVEDIC a to kdekoliv na celém světě. Za celosvětovou úspěšností prodaných kusů jednoznačně stojí unikátní funkčnost, kvalita, spolehlivost a dlouholeté uživatelské zkušenosti ručně vyráběného českého produktu.

SOMAVEDIC podléhá přísným kritériím při vývoji a výrobě.

Vybrat si je SIMPLY. SOMAVEDIC je THE BEST.


Společnost SIMPLY SOMAVEDIC s.r.o. byla založena na základě uživatelských podnětů a dlouholetých zkušeností s produkty SOMAVEDIC. V tuto chvíli jsme nedílnou součástí skupiny Somavedic Technologies s.r.o.

Společnost SIMPLY SOMAVEDIC s.r.o., bude mít za úkol, vzhledem k rostoucímu počtu zákazníků, zajistit plnohodnotný servis k uspokojení zákaznických potřeb. 

S radostí si Vám dovolujeme oznámit, že na základě Vašich podnětů, jsem se rozhodli zajistit provoz kontaktního centra s nabídkou kompletní zákaznické podpory včetně on-line telefonické i písemné komunikace, informacích o produktech, vyřizování objednávek a dotazů k výrobkům SOMAVEDIC.

V neposlední řadě bude k dispozici i Showroom produktů v exkluzivních prostorách Mini Pointu.

Showroom se nachází v centru Prahy, ulice: V Horkách 1735/21, Praha 4.

Zájemci jej mohou navštívit každý všední den od 9 do 17 hod.

První Somavedic sestavil Ivan Rybjanský 1. dubna 2011 ve své dílně. Tenkrát se mu honila hlavou vize: "Kdyby to pomohlo jedinému člověku, tak to úsilí stálo za to". Ještě ten rok vyrobil přes pět set kusů. Po letech inovací, výzkumů, zkoušek a sbírání zpětných vazeb, ušel SOMAVEDIC velký kus cesty. Po celém světě nyní svítí a harmonizují prostor desítky tisíc SOMAVEDIC.

Od začátku má SOMAVEDIC potenciál pomoci změnit svět k lepšímu a s každým novým rozsvíceným SOMAVEDIC se tato vize naplňuje a stává skutečností. Děkujeme všem klientům, že jsou součástí této zásadní a pozitivní změny. 

Tým Somavedic Technologies


Somavedic jsme začali vyrábět na základě 15 let zkušeností v oblasti alternativní medicíny (čínské a ajurvédské), léčitelství a příbuzných oblastí a samozřejmě také na základě vědeckých poznatků z oblasti frekvenční terapie - působení konkrétního nízkoenergetického záření na prostředí a na lidský organismus.

Hlavním důvodem našeho záměru vytvořit funkční a dostupný přístroj, který umí lidem pomoci od zdravotních potíží, bylo naše dlouhodobé zjištění, že klasická medicinální léčba zpravidla nevede k úplnému uzdravení, ale jen k potlačení nebo pouhému přesunutí příznaků zdravotních potíží do jiných oblastí.

V rámci alternativní medicíny nebo léčitelství byl zase efekt pouze krátkodobý a jednorázové " dobití energie " formou různých alternativních metod, nebo okamžité odstranění symptomů nemocí, nebylo také dlouhého trvání a zdravotní problémy se často dříve nebo později vracely.

S výrobou Somavedicu jsme začali na základě skutečnosti, že nejlepším způsobem, jak docílit dlouhodobého zdravotního efektu a fyzické i psychické harmonie, je nastolení trvalého harmonického prostředí, které umí Somavedic vytvořit a to především v době spánku, který je pro zdravé fungování našeho těla zcela zásadní.

Podobně negativním vlivům je řada lidí vystavena také v rámci svého zaměstnání, kde často tráví mnoho hodin denně v " závadném " prostředí - nejčastěji býváme vystaveni stresu nebo elektro-magnetickému smogu, který vydávají např. mobilní telefony, počítače, elektromotory, elektrické vedení apod.