REFERENCE

„Klikněte a můžete začít psát. Aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis.“

JMÉNO PŘÍJMENÍ

Manažer

„Koupili jsme Somavedic Uran asi před půl rokem. Hlavní důvod byla silná nespavost mé manželky. Somavedic Uran máme umístněn uprostřed našeho bytu a je stále v provozu. Asi po 14ti dnech se manželce podařilo v noci někdy usnout a někdy ne. Třetí měsíc se situace opět zlepšila a převážně začala pravidelně usínat a spala celou noc. To byl velký pokrok oproti minulé době,protože se cítila po noci odpočatá. Myslím si , že k tomu Somavedic určitě přispěl a zcela jistě také pohoda a duševní klid , kterou jsme po instalaci Somavedicu pocítili. Jsme se Somavedicem velmi spokojeni.“

Ing. Ladislav Veselý CSc.

„O Somavedic jsem se dozvěděla od mé úžasné kolegyně, která neváhala ani minutu a pořídila si Medic Uran, když se o něm dozvěděla. Krátce nato jsem si ho pořídila i já, a začali se dít věci, které nelze ani popsat. O jeden takový příběh se tu chci s Vámi podělit. Navštívila jsem svoji přítelkyni, která má nemocnou kočičku. Veterinář ji diagnostikoval nevyléčitelnou nemoc, při které má neustále rýmu a sípe. Měla jsem s sebou Somavedic Medic Uran a zůstala jsem až do druhého dne. Za 3 dny mi přítelkyně volala, že se kočce nemoc lepší, že už tolik nesípe a i rýmu již má menší. Domluvily jsme se, že ji v dohledné době opět navštívím, abych pomohla kočičce, a opět jsem zůstala přes noc. Už během mé návštěvy, kdy Uran svítil asi hodinu, byla kočka bez rýmy a jakýchkoliv příznaků nemoci. Již je to měsíc a kočička je stále zdravá. 

Na základě instinktů a Somavedicu Medic Uran jsem dospěla k tomu, že se potřebuji dále rozvíjet a proto jsem si pořídila i Somavedic Medic Rubín a Medic Kobalt.

Rubín přináší lásku, která tu je nejednou všude kolem i když jdu na úřady a na různá jiná místa, tak se již nesetkávám, že by někdo byl nepříjemný.

Kobalt umocňuje intuici, kterou vnímám ještě více než předtím.

Chtěla bych poděkovat panu Rybjanskému, za to, že tu Somavedic může být mezi námi.

Doporučuji všem“